1971 yılı başında İstanbul’da faaliyete geçen ve günümüze gelene kadar farklı mecralarda yaptığı çalışmalar ile Açıkhava sektörüne değişik anlayış getiren şirketimiz bugün de Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde reklamverenlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Önceleri, şehir hatlarına ait iskele ve gemi içlerindeki reklam alanlarının tümünü pazarlayarak işe başlayan şirketimiz daha sonraki yıllarda bina çatılarında yapmış olduğu sıra dışı mega board çalışmaları ile müşterilerine alternatif mecralar üretmiştir.

Bina sağır cephelerine reklam asılması işini başlatan ilk reklam şirketlerinden bir tanesi olan Atlas 1980’li yıllardan günümüze kadar cephelere reklam almaya devam etmektedir.

1990’lı yılların sonunda ilçe Belediyelerden almış olduğu ihaleler ile pisa ve raket tipi panolardan network oluşturma projesini de başarı ile ortaya koymuştur.

Günümüzde Türkiye genelinde bina sağır cepheleri, cam giydirme bina cepheleri , şehirlerarası yol panoları planlaması ve müşterilere kiralanması ve satış sonrası hizmet konusunda çalışmaya devam etmekteyiz. Ayrıca her türlü baskı ve pano imalatı, 3D&led aydınlatmalı panolar konusunda da müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz müşterilerimize daha iyisini verebilmek ve daraltılmaya çalışılan açıkhava reklam sektöründe yenilikçi olabilmektir.